דלג על בר עליון
בר עליון
לעמוד הבית
סנן לפי יחידה
  
אבגדהוזחטיכלמנסעפצקרשת

עבור למתנסים
א
  שם עובדתפקיד
 אבו אלקיעאן עלימנהל מתנ"ס חורה
 אבו כף חאלדמנהל מתנ"ס צור באהר
 אבו סיאם אשרףמנהל מתנ"ס לקיה
 אבו עג'אג' עלימנהל מתנ"ס כסייפה
 אבטה דודרמ"ט מנכ"ל
 אביב ניצןמנהל רשת המתנ"סים ברמת השרון
 אביזמר זאבבקר כספי מחוז חיפה
 אביטן אילנהמנהלת לשכה
 אביקר מאירקצין ביטחון ובטיחות
 אבראהים בלאלמנהל מתנ"ס כאבול
 אברג'יל רפימנהל מתנ"ס ירוחם
 אגאי פז שרוןמנהל מתנ"ס מ.א רמת הגולן
 אגמי אביבקר כספי מחוז צפון
 אדלר בן-דור ענברמנהלת תכנית עמיתים
 אדמרי יסמיןמזכירה
 אדרי איציקמנהל רשת המתנ"סים בקרית אתא
 אדרי שגיתמזכירה סל תרבות ארצי
 אהרוני מוטימעצב גרפי וביצועיסט
 אוחיון גידי- מזלמנהלת לשכת מחוז ירושלים
 אוחנה אודליהמנחה מחוז דרום- התחלה חכמה
 אוליאל אבנרמנהל רשת המתנ"סים רמות חיפה
 אולשקר אסנתמנהלת מדור מערכות כספים ממוחשבות
 אופק יעלמנחה רעים
 אורון שושמנהלת מתנ"ס חבל איילות
 אחיטוב שירלימנהלת מתנ"ס גבעת שמואל
 אטיאס נטלימזכירה תכנית שילוב
 אטיק משהסגן מנהל מחוז מרכז
 אטרה אפרתמנהלת המכללה להכשרה מקצועית
 איאסו מנימנהל תכנית השתלבות ישראלים יוצאי אתיופיה
 איוב עלימנהל מתנ"ס בית צפאפא
 אייזנברג איריסמנהלת מתנ"ס אלקנה
 אייל חוימנהלת מתנ"ס בקעת הירדן
 איילון טליעו"ד מסייעת ליועצת משפטית
 איילון שלומיתמזכירת עסקים בקהילה
 אל עמי שייקהמנהל מינהל קהילתי גינות העיר
 אלבג רותרכזת ועדות רפרטואר סל תרבות ארצי
 אלבז תמימדריכה פדגוגית רשת התחלה חכמה
 אלהייב אילהאםמנהלת מתנ"ס טובא זנגריה
 אלהרר זהבהנח"ל קהילתי
 אלוש אלימנהל מתנ"ס יבנה
 אלזיאדנה פואדמנהל מתנ"ס רהט
 אלזיאתני פאתןמנהלת מתנ"ס לוד שיקגו -תקן שני
 אלחיאני יפיתמזכירה במחוז חיפה והעמקים
 אליה רותםתומכנית מיחשוב
 אליהו אבימנהל מתנ"ס תל מונד
 אלינסון אלהמדריכה פדגוגית רשת התחלה חכמה
 אלקלעי שימנהל מתנ"ס אופקים
 אלרט ליאתמנהלת מתנ"ס
 אמברבר יפעתמנחת למידה למגווןן אוכלוסיות
 אנגל איהמנהלת מרכז קהילתי גבעת אולגה
 אסידו ז'נטמנהלת רשת המתנ"סים בכרמיאל
 אסף יסמיןמנהל מרכז קהילתי ראש פינה
 אפרתי ויזנטל יאירהמנחה אזורית
 אקוני נגהרכזת הסברה עמיתים לזכויות-חיפה וצפון
 ארבל אריאלמנהל מינהל קהילתי דרום ירושלים
 אריה ליאתמנהלת מתנ"ס נתניה דרום
 ארצי נאוהמדריכה מחוזית
 אתגר יפהמנהלת מדור חשבות באגודה

ב
 בביוף עליתמנהלת מדור רכש והתקשרויות
 בבל פור משהמנהל מתנ"ס אבן יהודה
 בוגוש שושימנהלת מתנ"ס אפרת
 בוקאי עדיתמנהלת צהרונים ארצית
 בורי שמש שלימנהלת מרכז קהילתי רמת שיקמה
 ביטון מורדימנחה איזורי
 בינג מאירמשנה למנכ"ל
 בינדר אופירמנהל מתנ"ס מ.א מבואות חרמון
 ביתן יעקבמנהל מתנ"ס תל שבע
 בכלר יוחנןמ"מ מנהל מתנ"ס יהוד
 בלכר ליאתמנהלת מתנ"ס כפר ורדים
 בלס לאהמנחה אזורית
 בן ארי אוהר ליאתמנחה מחוז חיפה התחלה חכמה
 בן דניאלמנהל רשת המרכזים הקהילתיים עפולה
 בן חמו מאירמנהל רשת המתנ"סים רמלה
 בן ישי עזאני רוניתמנחה מחוזית רשת התחלה חכמה י-ם
 בן לביא יולימנהל מחוז ירושלים
 בן מלך איובי יוכימנהלת אזור התחלה חכמה
 בן נתן ארזמנהל מתנ"ס קרית ביאליק
 בן עמי חןמנחה עמיתים
 בן שושן הרצלעוזר מינהלה ובטחון
 בן שטרית מישלמנהל המחלקה לילדים, נוער וצעירים
 בנחמו מימוןמנהל מתנ"ס בית שמש תקן שני
 בניונס אריהמנהל מינהל קהילתי פסגת זאב
 בנימין סיגלמזכירה בלשכת מנכ"ל
 בצלאל יוסימנהל מתנ"ס ראשון לציון מזרח
 בצר לויתן מורןאחראית טיולים וארועים -רעים
 בר אפריםמנהל מתנ"ס קרית ים
 בר הדסמנחת יישובים סל תרבות ארצי
 בר טלמנחה עמיתים מחוז חיפה ועמקים
 בראל ענתמנהלת מתנ"ס אזור
 ברבינג עדימנחה מחוזית בתכנית עמיתים
 ברבר צחימנהל מתנ"ס קדימה צורן
 ברגיל כנרתמנהלת מתנ"ס שגב שלום
 ברגר עזראמנהל מינהל קהילתי רמת שלמה
 ברדוגו פסטרנק נעהמנהלת מתנ"ס נחל שורק
 ברוש סבן ברכה - עו"דיועצת משפטית
 ברנפלד רחלימנהלת מתנ"ס מודיעין עילית
 ברנשטיין רותםמנהלת קמפיינים דיגיטלים ביחידה הכלכלית
 ברס שימימ"מ מנהלת גבעה צרפתית
 ברקאי גבערכז תכנית משפחות אלופות של תלמה
 ברקיין אודליהאחראית תוכן וקולנוע

ג
 גדנקן הודמנהל מערכת דיאלוג ותמיכה
 גוטמן אוריתמנהלת מתנ"ס גן יבנה
 גוטמן חיליקמנהל מתנ"ס מ.א הר חברון
 גולברי ליאתמנהלת מעונות ממשלתיים
 גולדשטיין יהודהמדריך מחוזי
 גולן ליתימנחה אוכלוסיות מיוחדות
 גונן עיריתמנחה מחוזית ירושלים רעים
 גורדון הדסהמנהלת מינהל קהילתי נוה יעקב
 גז ניסןמנהל מתנ"ס כפר יונה
 גידור פרקש שירהמנהלת פדגוגית ארצית - גיל רך
 גיל אבימנהל רשת המתנ"סים לוד
 גילר ליליהנהלת חשבונות-ספקים
 גלאור נועהמנחה מחוז מרכז תכנית עמיתים
 גלנשניג ציפימזכירת ועדת רפרטואר סל תרבות ארצי
 גן אל עינתמנהלת יעוץ ופיתוח ארגוני
 גנאים חוסנימנהל מתנ"ס בקה אל גרביה
 גנון שולימזכירה ברשת התחלה חכמה
 גרונסטדת נעמימנהלת לשכת מחוז צפון
 גרין שרוןמנחה באוכלוסיות מיוחדות
 גרינבלום דרורמנהל מתנ"ס קרית טבעון

ד
 דגש ניזארמנהל מתנ"ס מג'אר
 דדון רוניתמנהלת מתנ"ס פתח תקוה - יוספטל בית מרקו
 דהן חןמנהל מתנ"ס נתיבות
 דוד נירמנהל מינהל קהילתי גבעת שאול
 דוד שרהמנהלת לשכה
 דוידוביץ אולגהניהול מהל"ב
 דויטש עדימנהל רשת המתנ"סים - רחובות
 דור יעלמנחה מחוז חיפה עמיתים
 דיאמנט ישראלמנהל מתנ"ס בית דגן
 דינור ניצהמנחה אוכלוסיות מיוחדות
 דכטריוב סבינהמדריכה בכירה רשת התחלה חכמה
 דמוזה זרהתוןמנהלת מתנ"ס קדומים
 דקל אורניתמנהלת תנועת של"מ
 דקל נועהמנהלת מדור סיוע מחשבים
 דרומי סמדרמנהלת מתנ"ס נתניה מזרח
 דרור גליתחשבת שכר ומינהלנית

ה
 הורוביץ מנחםמנהל מתנ"ס אלעד
 הימס קוליןמנהל מינהל קהילתי תלפ"ז
 הלוי מירימדריכה פדגוגית רשת התחלה חכמה
 הלר אור חדש ניבהמדריכה פדגוגית רשת התחלה חכמה
 המר רעותמנחת בינוי קהילה
 הנו אשרףמנהל מתנ"ס ג'וליס
 הרצוג אמירמנחה מחוזי נגישות והשתלבות י-ם
 הרשמן ליאורמנהל מתנ"ס צפת
 הרשקוביץ סמדרמנהלת מתנ"ס עמנואל

ו
 ואחניש אשרמנהל מתנ"ס שפרעם
 וול אילהמנחה בינוי קהילה
 וותד חוסאםמנהלת מתנ"ס בית חנינא
 ויטנברג גילעדמנהל מתנ"ס ראשון לציון רמת אליהו
 וייזר אלימנהל מינהל קהילתי הר נוף
 ויינברג ילנהמינהלנית התחנכות ולמידה
 וינקוב בנימיןמיידען
 ויסמן זהרמנהלת מתנ"ס קרני שומרון
 ויצמן דנימנהל רשת המתנ"סים נצרת עלית
 ולנסי מורמזכירה רעים
 ונזינסקי מירהמנהלת מתנ"ס הרצליה - נוה ישראל
 ורדי רוניתמנחה ארצית משפחתונים
 ורדיגר מיכלמנהלת מתנ"ס בנימינה גבעת עדה

ז
 זאבי כהן אוריתמנהלת מתנ"ס מגדל העמק
 זהבי מיכלמנהלת מתנ"ס בני ברק - פרדס כץ
 זייבלד ליבימנהלת מתנ"ס שמואל הנביא
 זינגר בר עינתמנהלת קשרי עסקים בקהילה
 זינו גליתמנחה רשת "התחלה חכמה"
 זלינגר אבוטבול דנהמנהלת מחלקת מו"פ
 זמיר דניבקר כספי מחוז דרום
 זמיר ליידן עדימנחה בתוכנית רעים
 זרביב ימיתמנהלת אדמינסטרטיבית קורסים

ח
 חאמאני אושריתאחראית מיחשוב סל תרבות ארצי
 חדד יוניתמנהלת קמפיינים פרסומיים (ביחידה הכלכלית)
 ח'דר שאמאמנחה ישובים ארצי - סל תרבות ארצי
 חודרה אריהמנהל מתנ"ס שער הנגב
 חזות משהמנהל מחוז צפון
 חזן יהודהבקר כספי מחוז ירושלים
 חטיב אימאןמנהלת מתנ"ס זמר
 חטיב מיסאמנהלת נגישות וקהילה נגישה
 חטיב עאדלסגן מנהל מחוז צפון
 חיימי עינתמנהלת תחום למידה מחוז דרום
 חייקין יפיתמנהלת תכנית "עתיד ישראלי"
 ח'יר הודאמנהלת מתנ"ס ירכא
 חכמו אילןמנהל מתנ"ס רמת ישי
 חלאילה אברהיםמנהל מתנ"ס מג'ד כרום
 חמו דורוןמדריך איזורי
 חן מאירמנהל אגף מיחשוב
 חנוך שמוליקמנהל רשת המתנ"סים מעלה אדומים
 חצ'ואל אבימנהל מתנ"ס שלומי
 חרל"פ יקימנהל רשת המרכזים הקהילתיים הרצליה
 חשביה צורי ספיתמנהלת תחום תכניות

ט
 טאוב אליאבאחראי איתנות פיננסית במתנ"סים
 טוכמן אורנהמנהלת רשת המתנ"סים יקנעם
 טופר אמיתי שרוןמנהלת המחלקה למוערבות חברתית
 טופר נירמנהל מתנ"ס מטולה
 טל שירמנהלנית עמיתים
 טסלר שרהמנהלת היחידה להתחדשות יהודית בקהילה
 טראבשה עדנאןמא"ז מחוז צפון

י
 יגול יואבמנהל מתנ"ס חיפה - ליאו באק
 יול רןמנהל תחום בינוי קהילה
 יונה הרצלמנהל מתנ"ס בית שאן
 יוסיפוב אורלירכזת כספים ציל"ה ירושלים
 יעקבי לאהמנהלת מתנ"ס נאות הרצל נתניה
 יעקובזון גרדהמנהלת מתנ"ס חצור הגלילית
 יפרח שמעוןמנהל מתנ"ס חיפה נוה יוסף
 יפרמוב אוקסנהתומכנית מיחשוב
 יריב אתיסגנית מנהל מחוז ירושלים
 ירניצקי אלהסמנכ"לית משאבי אנוש ומינהל

כ
 כהן אביקצין בטיחות בתעבורה
 כהן אבנרמנהל מתנ"ס טירת הכרמל
 כהן אבשלוםמ"מ מנהל מתנ"ס מ.א. אום קאסום
 כהן איריסמנהלת מתנ"ס אילת
 כהן אלימנהל מחלקת תיפעול
 כהן אריאלמנהל מדור פיתוח כלכלי (יתרון לגודל)
 כהן בתיהמנהלת המחלקה למיון והערכה וממונה על מניעת הטרדה מינית
 כהן ג'ורג'טמנהלת מדור התאמות וחשבונות
 כהן דליהמנהלת תכנית ציל"ה
 כהן יעלמנהלת מתנ"ס בנימין
 כהן כפיראחראי מייזמי ספורט ביחידה הכלכלית
 כהן לי-אתמנהלת מתנ"ס מ.א מעלה יוסף
 כהן משכיתמינהלנית מחלקת אוכלוסיות מיוחדות
 כהן נועםמנהל מתנ"ס דימונה
 כהן נעמימנהלת מדור לרווחת הפרט ואחראית תלונות הציבור
 כהן סימהמדריכה מחוזית
 כהן רחלתכנית שילוב בקהילה
 כוגן יפיםאחראי בינוי ארצי
 כץ לאהמנהלת רשת המתנ"סים מקפ"ת
 כץ נעמהמנהלת מתנ"ס עמק המעיינות
 כץ נעמהמנהלת מינהל קהילתי הגבעה הצרפתית

ל
 לבאי מונירמנהל מתנ"ס כפר קמא
 לב-אירי שיריאחראית תוכן ספרות
 לבוביץ הילהרכזת קשרי אמנים
 לביא יובלמנהל מתנ"ס שפיר
 לבנון שמואלמנהל מרכזי טבע וסביבה
 להב- ביגר אילתמנהלת מתנ"ס ערבה תיכונה
 לוזון משהמנהל מתנ"ס בסמת טבעון
 לוטן צביקהמנהל מחלקת ספורט ואורח חיים בריא בפועל
 לוי בנימנהל מתנ"ס גוש עציון
 לוי דודתומכן מיחשוב
 לוי ורדמנחה מחוזית
 לוי ורדהמנהלת רשת המתנ"סים בחולון
 לוי יחיאלמנהל מינהל יובלים ירושלים
 לוי מיכלתומכנית מיחשוב
 לוין אהודרכז פרוייקטים במחלקה לנוער וצעירים
 לוית עמיחשב החברה
 לולאי רמימנהל מחלקת חשבות
 לזרוס חגיתמנהלנית היחידה הכלכלית
 ליאור חןמנחה רעים מחוז צפון
 ליפצין יצחקמנהל מתנ"ס גבעת זאב
 ליפשיץ דודימנהל מתנ"ס חוויות שוויץ רחובות
 לפיד הילהמנהלת תחום הדרכה והטמעה למידה

מ
 מגן נטעמנהלת מינהל קהילתי בית הכרם
 מדר גיאמטמיע מע' מידע חיפה וצפון
 מונאי אוריתמינהלנית שכר
 מוסא אמירהמנהלת מתנ"ס אבו סנאן
 מוסק רננהמדריכה פדגוגית רשת התחלה חכמה
 מזור יעלמנחה עמיתים
 מחנאי יפעתמנחת יישובים סל תרבות ארצי
 מיטשל מיכלמינהלנית תעסוקה
 מכתאר מלכימנהלת משרד דוברות ויח"צ
 מלינקוב אלכסמנהל מתנ"ס יסוד המעלה
 מליקה שאולרכז טכני וסל תרבות ארצי
 מלכי-אור ספימנהלת מתנ"ס מ.א רמת נגב
 ממן אופיררכז ישובים ארצי סל תרבות
 מנור טלאחראי תפעול ארצי
 מנור-יקיר גילהמנהלת מתנ"ס יד התשעה הרצליה
 מנחם-סאלם יעלרכזת דו"חות כספיים ציל"ה
 מסאלחה ג'מאל ,ד"רמנהל מתנ"ס דבוריה
 מעוז יעקבמנהל מדור זהות יהודית
 מעוז כפירמנהל מתנ"ס קרית שמונה
 מרגולין עמוסמנהל מתנ"ס מגדל
 מרכוס אורימנהל המחלקה לקבלת האחר
 מרקוביץ רןסגן מנהל מחוז
 משדי יוסיתומכן מחשוב
 משייב רחלמנחת תכניות לימוד
 מתוק מיטלרכזת תוכניות הדרכה

נ
 נאור יפיתרכזת פיתוח עמיתים
 נאטור מוסטפאמנהל מתנ"ס קלנסואה
 נבו אבימחשוב
 נג'ארה איאדמנהל מתנ"ס איכסל
 נג'ם סאלחמנהל מתנ"ס דיר חנא
 נדיל ניצהמנהלת מתנ"ס יואב
 נהרה אנג'להמנהלת אזור צפון השתלבות בקהילה
 נחמיאס יפעתמנהלת מח' שכר
 ניב ורוניקהמנהלת מחוז צפון התחלה חכמה
 נינו רחמיםמנהל מחוז חיפה
 נינצינסקי משהמנהל מתנ"ס רכסים
 נרקיס מיהמדריכה פדגוגית רשת התחלה חכמה

ס
 סבאח ג'עפרמנהל מתנ"ס טורעאן
 סדרס שלומיתמנהלת פדגוגית פל"א
 סהר שירמטמיעת מע' מידע ירושלים ודרום
 סולימני אבימנהל מתנ"ס להבים
 סטטר דפנהמנהלת מתנ"ס מ.א. לכיש
 סיון בן-יוסף אילהמנהלת מתנ"ס משגב
 סילפן רונימנהל מינהל קהילתי גנים (קרית מנחם)
 סימבליסטה שמואלי מריםמנהלת תכנית התנדבות במשפחה
 סימיאן סיגלמא"ז חיפה והעמקים
 סלאמה סאפימנהל מתנ"ס ינוח ג'ת
 סלומון חןמנחת יישובים סל תרבות ארצי
 סלע מירבמנהלת המחלקה להנהלות
 סלפק ענבלמינהלנית מרכזי למידה בספריות
 סמחאת עאדלמנהל מרכז קהילתי כפר מנדא
 סמלסון גבריאלרכז מדיה חברתית-עמיתים
 סמסון נתנאלמנהל המחלקה לתכנון תקציב ובקרה
 סער נאוהמנחה אזורית

ע
 עבו מוטימנהל מחוז מרכז
 עגיב רחמיםמדריך מחוזי
 עובדיה עדימזכירה ביח' הרכב ומשאבי אנוש
 עוואד טארקמנהל מתנ"ס תמרה
 עזרן אדםמנהל מתנס, מ.א מרחבים
 עטון דוריתמנהלת לשכת מחוז מרכז
 עטיה חגימנחה מחוזי
 עליאן מוחמדמנהל מתנ"ס אבו-טור סילוואן
 עמאס הלהמנהלת מתנ"ס בית דוד
 עמוס סילבנהמנהלת לשכת מחוז חיפה והעמקים
 עמר מליתומכנית מחשוב
 ענבוסי סעידמנהל מחלקת למידה

פ
 פאנוס מיכאילמנהל מתנ"ס רמלה ערבי
 פארירה ראניהמנהלת מתנ"ס שיבלי אום אל ג'אנם
 פארס לואימנהל מתנ"ס עכו עתיקה
 פוזנר חייםפרוייקט תעסוקה
 פולק שימימנהלת לשכה
 פוסקלינסקי יורםמנהל רשת המתנ"סים עכו
 פורת גלעדמנהל מתנ"ס קצרין
 פטרן מלימזכירה הנהלות ציבוריות ומנהיגות מתנדבת
 פינצ'בסקי רועימנהל דטה ופרסום דיגיטלי
 פיק אסתרמ"מ מנהלת מתנ"ס קרית אונו
 פירו אוריאנהמזכירה פל"א
 פירסט חגיתמדריכה פדגוגית רשת התחלה חכמה
 פישמן רבקהמנהלת ארצית רשת התחלה חכמה
 פלג בטימנחת בינוי קהילה
 פלום ורדמנחה למידה
 פליישמן ענתרכזת פדגוגית ארצית צהרונים
 פנחס אמנוןמנהל מתנ"ס מרום הגליל
 פנחסי שרהמנהלת פדגוגית פל"א
 פרויליך רזמנכ"ל החברה
 פריינטה סיגלסגנית מנהל מחוז דרום
 פרמון ורדמנחה בפל"א על יסודי

צ
 צופי כרמיתמנחה זרוע ביצוכ בישובים ללא מתנ"ס
 צור דודמנהל מתנ"ס קרית עקרון
 צרצור זועבי הייארכזת זהויות ערביות

ק
 קאופמן טלמנחה למידה מחוז צפון
 קדוש לילךמנהלת לשכה תכנית קרב
 קדח שאדיהמנהלת מתנ"ס ערערה בנגב
 קדמון עמיתמנהל רשת המתנ"סים בבית שמש
 קדמיאל רונימנהלת מתנ"ס מזכרת בתיה
 קובלסקי רונןסמנכ"ל חברה וקהילה
 קול גילמנהל הסברה ודוברות
 קומפורט רחלימנהלת כספים כ"א ואדמינסטרציה תכנית קרב
 קוסן דנימנחה מחוזי
 קופרשטוק אשרמנהל מינהל קהילתי מעלה רמות
 קורנבלום נאוהמנהלת הסגל משאבי אנוש
 קושניר אלכסנדרמנהל תכנית אבות ובנים על המגרש
 קיגל נטלימנהלת תחום למידה מחוז חיפה והעמקים
 קיזרמן-דינרמן אלונהמנחה תוכנית עמיתים
 קינן רונימנהלת מתנ"ס כפר תבור
 קירמאיר אסתימנהלת מינהל קהילתי רמות ירושלים
 קלדרון קליירמנחה אזורית
 קלה קרןמנהלת לשכה
 קמינצקי אילהמנהלת מינהל קהילתי בוכרים- גאולה
 קמיר אביעדמנהל מינהל קהילתי הרובע היהודי
 קנטור ענתמנהלנית משאבי אנוש
 קסטרו הילהמזכירה במחלקת גיל רך
 קצב אלימנהל מתנ"ס בית אל
 קרויזר דסימנהלת מתנ"ס בית"ר עלית
 קרוק שריתמ"מ מנהלת עירונית צילה י-ם
 קריים טליהמנהלת תכנית רעים
 קרימגולד יעלמ"מ רכזת ארצית עמיתים
 קרסנטי יוסימנהל מתנ"ס בית אריה

ר
 ראבוס מחאסןמנחה בפרויקט הקדם אקדמי
 רביב רוניתמנחה בתכנית זה"ב בגן
 רבינוביץ רמימנהל מתנ"ס יבניאל
 רגב אבימנהל מינהל קהילתי חומת שמואל
 רובין דיקלהמנהלת לשכת מנכ"ל
 רובס איילמנחה במחלקה לנגישות והשתלבות
 רוזוביץ דורוןמבקר החברה
 רוזנפלד שוקימנחה מחוזי
 רוזנר מרינהמנהלת מתנ"ס מעלות תרשיחא
 רום עדימנהלת מתנ"ס חבל יבנה
 ריזק טאהא עובורמנהלת מתנ"ס יפיע
 רייכנר שימנהל היחידה הכלכלית
 ריימונד קולטמנהלת מתנ"ס פרדס חנה- כרכור
 רמון חיון איריתמנהלת מתנ"ס אלפי מנשה
 רפופורט שרונהמגשרת קווקזים
 רשף אסףמנהל מרכזי יזמות וחדשנות
 רשף חיהמנהלת תחום מכרזים ופרוייקטים לאומיים

ש
 שבירו מירבמנחת תכנית השתלבות בפנאי
 שוויפר חיהמגשרת פל"א
 שושן אסתימנהלת לשכת מחוז דרום
 שושני מרגניתמינהלנית פיתוח כלכלי
 שטיגליץ יעלמנהלת מתנ"ס קרית ארבע
 שטיינברג רונןמנהל מתנ"ס מצפה רמון
 שטיינמן נגהרכזת מנחי סדנאות עמיתים
 שטרית אתימנהלת מדור הקצבות
 שטרית דוריתמנהלת מינהל קהילתי בקעה
 שטרית יפהמנהלת מינהל קהילתי גילה
 שטרנפלד שירהרכזת הסברה עמיתים
 שינדלר מנחםמנהל מתנ"ס קרית מוצקין
 שלומי דודמנהל תחום יזמות חברתית
 שלי איילמנהל מינהל קהילתי לב העיר
 שלייכר עמיאלמנחה לאומי בקהילה
 שמואל תמרמנהלת הדרכה ארצית רשת התחלה חכמה
 שמש דקלהמ"מ מזכירת רעים בתקופת חל"ד
 שמש חלימזכירה מעונות ממשלתיים
 שנגרס דפנהמנחה תכנית עמיתים
 שנון מזרחי ימיתמנהלת פיתוח שותפויות אסטרטגיות
 שניאור מור יוסף רעותמנחה איזורית עמיתים
 שפיגלר סמדרבקרית כספית מחוז מרכז
 שפירא רןמנהל סל תרבות ארצי
 שרון קובימנהל מחוז דרום
 שרם יגאלמנהל מתנ"ס חולון ג'סי כהן
 שרפי אילןמנהל מינהל קהילתי רוממה

ת
 תמיר צילהמעקב חשבוניות סל תרבות ארצי
 תשתית דבורההתחדשות יהודית בקהילה

עבור לתוכן העמודהחברה למתנ"סים מרכזים קהילתיים בישראל בע"מ - חל"צ